Poznaj nasze usługi

Strzyżenia damskie i męskie

Strzyżenie, naszym zdaniem, to nie obcinanie włosów, to indywidualne dobieranie fryzury do kształtu twarzy, głowy i możliwości włosów.
Nie korzystamy z pomocniczych zdjęć i katalogów, fryzury tworzymy sami. Nasze cięcia są dość charakterystyczne. Wyróżnia je oryginalność, ciekawa forma

Zachęcamy do naszych pomysłów i rozwiązań, ale ostateczne zdanie zawsze należy do Klienta.

Koloryzacja

Większość koloryzacji w naszym salonie wykonywana jest farbami bez amoniaku. Bardzo często są to odżywki koloryzujące różnych firm, dobierane indywidualnie do struktury włosa. Często łączymy naturalność z elegancją, ale nie boimy się odważnych a nawet kontrowersyjnych koloryzacji.

Naszym zdaniem, kolor ma poprawiać wygląd włosów, a nie być wymuszony.

Modelowanie

 • Układanie włosów
  Nadawanie fryzurom pożądanego kształtu bezpośrednio po strzyżeniu i koloryzacji a także na specjalne życzenie Klienta np. tuż przed ważnym spotkaniem.
 • Fryzury ślubne i wieczorowe
  Fantazyjne i eleganckie upięcia wykonane z wyobraźnią, trwałe i dobrane do szczególnych okazji i oczekiwań.

Kuracje

 • Ampułki
  Stosujemy wiele rodzajów ampułek do różnych problemów z włosami w celu poprawy ich kondycji.
 • Maska nawilżająca
  Przeznaczona do włosów suchych zmęczonych zabiegami (rozjaśnianie) lub farbowanych w celu podtrzymania intensywności koloru.
 • Kuracja pielęgnacyjna do włosów zniszczonych
  Posiadamy rożnego rodzaju kuracje do włosów dobierane indywidualnie w zależności od włosów i oczekiwań Klienta.

Prostowanie keratyną

Zabieg przeznaczony do włosów rozjaśnianych, puszystych i bardzo zniszczonych. Polega na instalowaniu się cząsteczek keratyny we włosie, dzięki czemu struktura włosa wyrównuje się. Keratyna jako naturalny budulec w połączeniu z wysoką temperaturą w jakiej wykonuje się zabieg, instaluje się na tyle głęboko, że włosy utrzymują swoją formę od dwóch do czterech miesięcy. Przez cały ten okres są wyraźnie uspokojone i wygładzone. Nigdy nie osiągają efektu idealnie prostych włosów, dzięki czemu zachowują swoją objętość oraz naturalność.